www.paulagrafik.pl

PROFESJONALNE USŁUGI GRAFICZNE

Grafik freelancer

Specjalizuję się w tworzeniu profesjonalnych projektów graficznych, dopasowanych do branży klienta, kreowaniu skutecznego wizerunku marki, który zwiększy pozycję Twojej marki w biznesie.

grafik freelancer

O MNIE

Studio graficzne

Jestem grafikiem komputerowym, który tworzy jednoosobowe Studio graficzne jako grafik freelancer. Swoją przygodę z projektowaniem graficznym rozpoczęłam 5 lat temu. Tworzę oryginalne i unikalne projekty graficzne zgodne z panującymi trendami na rynku graficznym, które pomagają markom wyróżnić się z tłumu. Do każdego projektu zawsze podchodzę indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem starając się zrozumieć klienta i jego potrzeby wynikające z wyzwań biznesowych. Swoją ofertę kieruje do firm, które pragną stworzyć wyjątkowy projekt i osiągnąć sukces w rozwijaniu swojego biznesu.

Zawsze dokładam starań, aby projekty spełniały w 100% oczekiwania klientów, a każdy projekt był idealnie dopracowany, przejrzysty, czytelny pod względem wizualnym. Dzięki temu moje projekty pozytywnie kreują wizerunek marki i w skuteczny sposób docierają do grupy odbiorców.

KREATYWNY GRAFIK FREELANCER

Posiadam kilkuletnie doświadczenie w projektowaniu graficznym w szczególności do mojej specjalizacji należą: projekty logo, identyfikacja wizualna, tworzenie stron www, web design, projekty graficzne do druku i Internetu, grafika do mediów społecznościowych.

Dlaczego warto ze mną współpracować?

grafik freelancer studio graficzne

W swojej pracy korzystam głównie z programów:

programy

FIRMY, KTÓRE MI ZAUFAŁY

Wśród moich klientów są osoby prywatne, osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, mniejsze i większe przedsiębiorstwa, drukarnie, agencji reklamowe oraz marketingowe.
Poniżej firmy dla których realizowałam różne projekty w ostatnim czasie.
loga firm

Skontaktuj się ze mną

Masz pytania? Potrzebujesz dodatkowych informacji lub indywidualnej wyceny twojego projektu? Interesuje cię stała współpraca w zakresie projektowania graficznego? Skontaktuj się ze mną, chętnie odpowiem na Twoje pytania.