www.paulagrafik.pl

MATERIAŁY REKLAMOWE

Projekty graficzne

Profesjonalne projekty graficzne dla firm wykorzystywane w postaci drukowanej i cyfrowej. Projektowanie graficzne obejmuje projekty do druku i produkty cyfrowe.

GRAFIKA FIRMOWA

Profesjonalna grafika skutecznie promująca Twoją markę

Grafika wektorowa do druku

Projektowanie graficzne to tworzenie i opracowywanie różnych elementów graficznych. Celem projektowania graficznego jest takie przedstawienie informacji, aby były atrakcyjne i zrozumiałe dla odbiorców. Projektowanie graficzne pomaga budować silną i spójną markę, wpływa na jej pozytywny odbiór wśród odbiorców, zwiększa rozpoznawalność marki.

Projektowanie graficzne

projekty graficzne do druku i grafika wektorowa

Projektowanie graficzne wymaga znajomości nie tyko zasad kompozycji, koloru, typografii ale również znajomości potrzeb klientów i wiedzy, jak projekty zrealizować zgodnie z ich wizją. Wymaga też umiejętności kreatywności, aby tworzyć oryginalne, niepowtarzalne grafiki, które trafią do serc odbiorców zachwycą swoim unikatowym wyglądem.

projekty graficzne do druku i grafika wektorowa

PROJEKTY GRAFICZNE DLA FIRM

Projekt graficzny przyciągający uwagę klientów

W ofercie:

Grafika firmowa

Materiały reklamowe

Reklama zewnętrzna

Materiały cyfrowe

Najczęściej zadawane pytania:

Projekty graficzne to inaczej materiały reklamowe do druku lub do Internetu, spójne z identyfikacją wizualną firmy, które wykorzystywane są do reklamy i promocji marki. Projektem graficznym będzie np. projekt wizytówki przygotowany da twojej firmy, jak i baner na stronie internetowej, czy projekt reklamy zewnętrznej w formie billboardu. 

Cena projektu zawiera jedną koncepcję wstępną projektu, nielimitowane poprawki do projektu, obróbkę cyfrową nadesłanych zdjęć lub wykorzystanie zdjęć pochodzących z banku zdjęć tzw. “stocku” oraz pliki końcowe: JPG (kolorystyka RGB), plik PDF w kolorystyce CMYK do druku. Pliki wektorowe do projektów są dodatkowo płatne. Cenę projektów sprawdzisz w zakładce Cennik. 

Otrzymasz jedną koncepcję projektu graficznego. Wszystkie twoje uwagi i sugestie zostaną uwzględnione na etapie realizacji projektu, tak aby projekt spełniał twoje oczekiwania.

Czas realizacji zależy od rodzaju projektu, ale zwykle nie przekracza 1-2 dni roboczych. Przy większych ilościach projektów do wykonania, czas ten może ulec wydłużeniu. 

Nie ma limitu poprawek w przypadku projektów graficznych. Pracuję do uzyskania 100% pożądanego efektu końcowego. 

Tak, otrzymasz Fakturę VT na podany przez ciebie adres e-mail.

Skontaktuj się ze mną

Masz pytania? Potrzebujesz dodatkowych informacji lub indywidualnej wyceny twojego projektu? Interesuje cię stała współpraca w zakresie projektowania graficznego? Skontaktuj się ze mną, chętnie odpowiem na Twoje pytania.