www.paulagrafik.pl

GRAFIKA NA POTRZEBY MEDIÓW SPOŁECZNOŚCIOWYCH

Grafika social media

Media społecznościowe to potężne narzędzie do nawiązania kontaktu z potencjalnymi klientami, dlatego tak ważne jest dbanie o spersonalizowane i dopasowane do grupy docelowej unikalne grafiki.

OBSŁUGA SOCIAL MEDIA

Tworzenie sprsonalizowanych grafik do social media

W ofercie

Facebook

Projekty graficzne zgodne z wymaganymi wymiarami, dostosowane do branży marki klienta, przyciągające wzrok, atrakcyjne wizualne.

Instagram

Projekty skupiające się na celach biznesowych jakie chcemy osiągnąć, zapewniające przejrzystość treści i przewagę nad konkurencją.

LinkedIn

Grafika spójna z identyfikacją wizualną marki, kreatywna, która zwróci uwagę klienta oraz sprawi, że klient zatrzyma się przy niej na dłużej.

YouTube

Profesjonalne i przyciągające wzrok grafiki, które zapewnią więcej wyświetleń, zachęcą do odwiedzenia kanału i będą świetnym elementem promocji.

Najczęściej zadawane pytania:

Skontaktuj się ze mną – zakładka Kontakt i opisz jakiego projektu potrzebujesz. Odezwę się do ciebie w celu omówienia warunków współpracy, wymagań do projektu. Następnie przystąpię do prac projektowych, przedstawię ci koncepcje grafik do akceptacji. Po konsultacji, wprowadzeniu twoich uwag i sugestii, ostateczne projekty prześlę na twój adres e-mail. 

Cena obejmuje stworzenie projektu grafiki, nielimitowane poprawki do projektu, obróbkę przesłanych zdjęć lub zdjęcia pochodzące z banku zdjęć oraz finalne pliki do Internetu w kolorystyce RGB. Ceny sprawdzisz w zakładce Cennik.

Czas realizacji zależy od ilości zleconych grafik. Przygotowanie jednego pakietu (6 do 10 szt.) to zwykle 1-2 dni robocze.

Nie. Jeśli nie posiadasz zdjęć wybiorę je dla ciebie z płatnego banku zdjęć. 

Tak, otrzymasz Fakturę VAT na wskazany przez ciebie adres e-mail.

Skontaktuj się ze mną

Masz pytania? Potrzebujesz dodatkowych informacji lub indywidualnej wyceny twojego projektu? Interesuje cię stała współpraca w zakresie projektowania graficznego? Skontaktuj się ze mną, chętnie odpowiem na Twoje pytania.