www.paulagrafik.pl

PROJEKT STRONY WWW - WEB DESIGN

Projektowanie
stron internetowych

Indywidualny projekt strony internetowej lub projekt sklepu internetowego, który będzie spójny z identyfikacją wizualną firmy, w pełni intuicyjny, dostosowany do branży klienta i zorientowany na potrzeby użytkowników.

PROJEKTY STRON INTERNETOWYCH ZGODNE Z UX

Projektowanie nowoczesnych stron www dla firm

Projekty stron internetowych

Projektowanie stron internetowych to tworzenie atrakcyjnych, intuicyjnych, funkcjonalnych i użytecznych stron internetowych. Projektowanie witryn obejmuje proces planowania, określenia celów jakie strona ma spełniać, zrozumienie grupy docelowej i utworzenia projektu graficznego strony internetowej. Jest to skomplikowana dziedzina, która wymaga kreatywności, zmysłu estetycznego, znajomości zasad UX/UI i nowych mediów, pozwalających na stworzenie funkcjonalnej i użytecznej strony internetowej spójnej z identyfikacją wizualną i atrakcyjną wizualnie.

Proces projektowania witryny internetowej zależy od kilku ważnych czynników mi.in. od grupy docelowej, branży w której działa przedsiębiorstwo, rozpoznania potrzeb klienta i jego oczekiwań. Ważnym aspektem jest poznanie oczekiwań użytkowników strony internetowej, motywów jakimi się kierują, a także sposobów w jakich wchodzą w interakcję z produktem. 

projekt strony internetowej
projekty stron www

Projektowanie stron www

Projektowanie stron www to dziedzina, która stale się rozwija i stawia przed projektantami stron coraz to nowe wyzwania. Ważne jest responsywne projektowanie, ale również prostota, intuicyjność, funkcjonalność. Projektanci stron internetowych powinni również zwracać uwagę również na estetyczny i atrakcyjny design, który przyciągnie uwagę klientów i będzie skutecznie konkurował z ofertami innych firm.

Kluczowe jest stworzenie przyjaznego designu, tak aby elementy na stronie tworzyły harmonijną całość, były funkcjonalne i zapewniały użytkownikowi łatwe poruszanie się po stronie. Przedkłada się to na zwiększenie satysfakcji użytkownika strony, a co za tym idzie na większą ilość konwersji, wzrost efektywności strony, co bezpośrednio wpływa na wyższe wyniki finansowe firmy. 

PROFESJONALNE PROJEKTY STRON WWW

W ofercie

Projekt strony internetowej

Projekt strony internetowej zgodny z obowiązującymi trendami, uwzględniający sprawdzone rozwiązania, łatwość w obsłudze, estetyczny i uporządkowany interfejs. Szata graficzna strony powstaje od zaprojektowania makiety UX, która zawiera przemyślany układ podstron, architekturę informacji co pozwoli na sprawne wdrożenie strony internetowej.

Projekt sklepu internetowego

Projekt sklepu internetowego dostosowany do branży i charakteru firmy, zgodny z oczekiwaniami klienta oraz identyfikacją wizualną marki, który skutecznie będzie zachęcał użytkowników .do skorzystania z produktów sklepu Sklep internetowy z przejrzystą strukturą, która umożliwi klientom szybkie znalezienie tego czego szukają i sprawi, że bez problemu dokonają zakupu oferowanych produktów.

ZALETY PROJEKTU STRONY WWW

Dlaczego warto?

Spójny z marką

Atrakcyjny, estetyczny layout strony w którym uwzględniono charakter marki, kolorystykę i typografię dopasowaną do grupy docelowej i branży, w której działa firma.

Zgodny z UX/UI

Projekt nastawiony na doświadczenia użytkownika, jego zachowania i potrzeby. Funkcjonalny i intuicyjny dla odbiorców, który zapewni łatwe poruszanie się po stronie.

Unikalny design

Profesjonalny, nowoczesny projekt strony, który będzie zachęcał użytkowników do interakcji z zawartością strony internetowej.

Wysoka jakość

Wysokiej jakości projekt graficzny, który będzie gwarancją dobrego pierwszego wrażenia na potencjalnym odbiorcy i wyeksponuje wartości.

Co otrzymasz:

 • Autorski projekt strony internetowej

  Profesjonalny i oryginalny projekt, zgodny z panującymi trendami w web designie, uwzględniający atrakcyjny interfejs, dostosowany do wymagań grupy docelowej i charakteru branży.

 • Poprawki wliczone w cenę

  Otrzymasz możliwość nanoszenia poprawek bez limitu, wezmę pod uwagę każdą Twoją sugestię, aż do uzyskania satysfakcjonującego efektu końcowego, aby projekt spełniał oczekiwania.

 • Projekt strony zgodny z User Experience

  Projekt nastawiony na doświadczenie użytkownika czyli doznania, wrażenia jakich doświadcza użytkownik podczas korzystania ze strony. Od tego zależy, czy będzie dalej z niej korzystał.

 • Projekt zgodny z RWD (Responsive Web Design)

  Strona internetowa zostanie zaprojektowana na różne ekrany i urządzenia: widok deskoptowy oraz mniejsze ekrany: tablet i smartfon, zgodnie z zasadą "mobile first" co ma ogromne znaczenie dla powodzenia biznesu,

 • Prawa autorskie

  Prawa autorskie do projektu graficznego zostaną przekazane w formie: umowy przekazania autorskich praw majątkowych, co oznacza że staniesz się właścicielem projektu strony.

 • Dostęp do projektu w Figmie

  Ostateczny projekt strony zostanie udostępniony poprzez link do programu Figma, w którym został wykonany. Przekazuje również informację o wykorzystanej kolorystyce, typografii.

Najczęściej zadawane pytania:

Projekt strony internetowej lub sklepu internetowego możesz zamówić wypełniając Formularz kontaktowy, kontaktując się ze mną telefonicznie, lub wysyłając e-mail: pgrafik.studio@gmail.com

Cena projektu strony lub sklepu internetowego zależy od liczby widoków do zaprojektowania, stopnia skompilowania projektu, od tego czy będzie to strona www czy sklep internetowy. 

Czas realizacji zależy od stopnia skomplikowania projektu. Standardowy czas realizacji projektu to od 4 do 14 dni roboczych, wszystko zależy od ilości podstron, widoków, rodzaju strony.

Przed przystąpieniem do realizacji projektu, konieczne będzie podanie wytycznych dotyczących projektu, liczby widoków do zaprojektowania, nawigacji, informacji na temat branży klienta, identyfikacji wizualnej, grupy docelowej marki, konkurencji. Pomocne będą również przygotowane teksty na stronę www oraz zdjęcia. 

Tak, otrzymasz Fakturę VAT na wskazany przez ciebie adres e-mail.

ETAPY PROJEKTOWANIA STRONY WWW

Jak przebiega współpraca?

1
Brief i research

Projektowanie rozpoczyna się od Briefu, poznania marki klienta, oczekiwań względem projektu oraz ustalenia szczegółów współpracy.

2
Architektura informacji

Powstaje szkielet strony, zarys struktury, jej układ i architektura informacji, aby użytkownik mógł łatwo poruszać sie po stronie.

3
Makieta strony

Makieta strony pozwoli na zaprezentowanie układu treści strony przed rozpoczęciem projektowania i ułatwi wdrożenie strony.

4
Projekt graficzny strony

Powstaje indywidualny projekt graficzny, na podstawie wcześniejszych wytycznych i zaakceptowanej makiety strony.

Skontaktuj się ze mną

Masz pytania? Potrzebujesz dodatkowych informacji lub indywidualnej wyceny twojego projektu? Interesuje cię stała współpraca w zakresie projektowania graficznego? Skontaktuj się ze mną, chętnie odpowiem na Twoje pytania.