www.paulagrafik.pl

BRANDING

Identyfikacja wizualna

Budowa marki rozpoczyna się od tworzenia identyfikacji wizualnej firmy. Dzięki identyfikacji wizualnej Twoja marka będzie wiarygodna i profesjonalna.

IDENTYFIKACJA WIZUALNA DLA TWOJEJ FIRMY

Skuteczna i budującą zaufanie identyfikacja wizualna marki

identyfikacja wizualna

Co to jest identyfikacja wizualna firmy?

Identyfikacja wizualna marki kreuje wizerunek marki, wyróżnia ją, sprawiając, że klienci dostrzegają markę spośród innych firm na rynku. Identyfikacja wizualna ma ogromny wpływ na strategię marketingową i promocję firmy, wpływa na to jak marka będzie postrzegana przez potencjalnych odbiorców.

Celem identyfikacji wizualnej firmy jest budowanie pozytywnego obrazu marki w świadomości klientów, tak aby była rozpoznawalna i uznawana za godną zaufania. Przedkłada się to na pozycję firmy na rynku, osiągane przez nią korzyści i realne zyski.

Dzięki identyfikacji wizualnej marka wyróżni się wśród konkurencji, co jest tak bardzo ważne w dzisiejszych czasach, gdy nie wystarczy już dostarczać produktów wysokiej jakości.

identyfikacja wizualna
cennik grafika identyfikacja wizualna brand firmowy

System identyfikacji wizualnej firmy

W skład Systemu Identyfikacji Wizualnej wchodzi wiele elementów, które razem tworzą unikalny wizerunek marki. Identyfikacja wizualna powinna być spójna a wszystkie jej elementy powinny do siebie nawiązywać. Do elementów identyfikacji wizualnej zaliczymy m.in.

 • logo wraz z Księgą Znaku,
 • typografię i kolorystykę  marki
 • druki firmowe, akcydensy: papier firmowy, koperty firmowe,
 • materiały reklamowe do druku: wizytówki, ulotki, teczki ofertowe,
 • stronę internetową,
 • grafikę do mediów społecznościowych,
 • materiały marketingowe: prezentacje, oferty,
 • opakowania produktów,
 • gadżety firmowe.

W OFERCIE IDENTYFIKACJI WIZUALNEJ

W ofercie

Projekt logo

Logo marki to najważniejszy element identyfikacji, mający na celu zwiększenie atrakcyjności firmy i przewagi konkurencyjnej na rynku oraz podkreślenie jej charakteru.

Key visual

Jest Istotnym elementem identyfikacji, wizualnym kluczem graficznym. Key visual to pewien motyw graficzny, który pojawia się na wszystkich elementach marki.

Materiały firmowe

W ramach pakietu identyfikacji zostaną zaprojektowane m.in. wizytówka, ulotka, papier firmowy, teczka ofertowa, szablony social media, stopka e-mail.

Księga Identyfikacji Wizualnej

Zawierająca zasady stosowania logo stosowania pozostałych elementów identyfikacji wizualnej, druków firmowych, produktów.

STWORZĘ DLA CIEBIĘ WYJĄTKOWĄ IDENTYFIKACJĘ WIZUALNĄ FIRMY

Co otrzymasz w pakiecie:

 • Wstępne projekty

  Wykonam dla Ciebie kilka projektów wstępnych do logo oraz wybranych projektów elementów identyfikacji wizualnej, które zostaną dopracowane, aż do uzyskania pożądanego efektu końcowego.

 • Poprawki wliczone w cenę

  W ramach pakietu identyfikacji otrzymasz możliwość nanoszenia poprawek do projektu logo i wybranych materiałów firmowych. Brak limitu poprawek w przypadku elementów identyfikacji wizualnej.

 • Paleta kolorystyczna i typografia

  Zaprojektuje dla ciebie spójną paletę kolorystyczną oraz typografię zgodną z charakterem marki, która wpłynie na pozytywne skojarzenia z marką i stworzy niepowtarzalny wizerunek firmy.

 • Różne formaty plików

  W ramach pakietu identyfikacji otrzymasz wszystkie niezbędne pliki do logo i materiałów firmowych, zarówno pliki rastrowe w kolorystyce RGB do Internetu (JPG, PNG) jak i pliki do druku w kolorystyce CMYK (PDF).

 • Edytowalne pliki

  Niektóre materiały firmowe mogę zaprojektować i przekazać w wybranych edytowalnych formatach, np. papier firmowy, wizytówkę, szablony social media w Canva, prezentacje multimedialne w Power Point.

 • Autorskie prawa majątkowe

  Uzyskujesz prawa autorskie do identyfikacji wizualnej i wszystkich jej elementów otrzymasz w formie: umowy przekazania autorskich praw majątkowych, która gwarantuje, że zostajesz ich właścicielem.

Najczęściej zadawane pytania:

Pakiet identyfikacji wizualnej możesz zamówić wypełniając Formularz kontaktowy, kontaktując się ze mną telefonicznie lub pisząc na adres email: pgrafik.studio@gmail.com. Wybierz najbardziej dogodną dla ciebie formę komunikacji.

Cena identyfikacji wizualnej zależy od ilości wstepnych projektów do logo, rodzaju elementów identyfikacji wizualnej do zaprojektowania, kompletu plików końcowych. W zakładce Cennik dostępne są 3 różne pakiety. Możliwa jest również indywidualna wycena, w tym celu skontaktuj się ze mną.

Czas realizacji zależy od ilości projektów wstępnych do logo, wprowadzonych poprawek do projektu, ilości materiałów firmowych do przygotowania w ramach identyfikacji wizualnej. Standardowy czas realizacji identyfikacji wizualnej to od 7 do 14 dni roboczych.

Klucz wizualny to graficzny motyw marki, powtarzany w większości elementów identyfikacji wizualnej. Key visual jest motywem przewodnim marki, pojawiającym się we wszystkich materiałach reklamowych. Jest jednym z podstawowych elementów identyfikacji wizualnej marki, nadaje marce spójność, pobudza emocje i angażuje odbiorców.

Oczywiście że nie, możesz wybrać tylko poszczególne elementy z pakietu identyfikacji, które potrzebujesz. W tym celu skontaktuj się ze mną, napisz jakie elementy uważasz za istotne, a z jakich chcesz zrezygnować.  

Pliki do logo i pozostałych elementów identyfikacji otrzymasz zarówno do druku (PDF) w kolorystyce CMYK, jak i do Internetu (JPG, PNG) w kolorystyce RGB. W najwyższym pakiecie identyfikacji wizualnej (Pakiet VIP) otrzymasz również pliki wektorowe do logo. Natomiast jeśli zamawiałeś również Księgę Identyfikacji Wizualnej otrzymasz ją w formie PDF. 

TWORZENIE IDENTYFIKACJI WIZUALNEJ

Jak przebiega współpraca?

1
Brief

Projektowanie rozpoczyna się od Briefu, poznania marki klienta, grupy docelowej, konkurencji, określenia charakteru i wartości marki.

2
Wstępne koncepcje

Następny etap to stworzenie wstępnych koncepcji identyfikacji, projektu logo i materiałów graficznych.

3
Finalna wersja

Konsultacja wstepnych koncepcji z klientem, nanoszenie poprawek, sugestii i uwag klienta, aż do akceptacji finalnej wersji.

4
Przekazanie plików

W końcowych etapie zostaną przekazane wszystkie niezbędne pliki do logo oraz materiałów graficznych..

Skontaktuj się ze mną

Masz pytania? Potrzebujesz dodatkowych informacji lub indywidualnej wyceny twojego projektu? Interesuje cię stała współpraca w zakresie projektowania graficznego? Skontaktuj się ze mną, chętnie odpowiem na Twoje pytania.