www.paulagrafik.pl

TWORZENIE STRON INTERNETOWYCH

Strony internetowe

Stworzę dla Ciebie nowoczesną w pełni responsywną stronę internetową, zgodną z zasadami użyteczności UX i wytycznymi Google, funkcjonalną
i intuicyjną, na której użytkownicy zostaną na dłużej.

SKUTECZNE I PROFESJONALNE STRONY WWW

Nowoczesne i funkcjonalne strony www dla Twojej firmy

Strona internetowa WordPress

CMS WordPress to najpopularniejszy i najszybszy system zarządzania treścią. Ponad 40% stron internetowych jest zbudowanych na WordPress. Strona internetowa stworzona w WordPress jest w pełni responsywna oraz pozwala na samodzielną edycję treści, bez posiadania specjalistycznej wiedzy. WordPress jest łatwy w obsłudze, posiada intuicyjny interfejs, co daje możliwość dostosowania strony do własnych potrzeb.

Zalety strony internetowej WordPress:

strony internetowe
strony internetowe

W OFERCIE STRON WWW DLA FIRM

Jakiej strony internetowej potrzebujesz?

W ofercie

Strona One Page

Określana także jako Single Page, jest to jedna strona internetowa, po której poruszamy się scrollując, nie posiada żadnych podstron, a jedynie sekcje.

Strona wizytówka

Prosta strona, na której znajdują się tylko podstawowe informacje, krótka historia firmy i jej opis, czasami zawiera też dodatkowe podstrony.

Strona firmowa

Strona, która buduje wizerunek marki w Internecie. Jej celem jest zaprezentowanie wizerunku firmy i jej oferty, posiada podstrony.

Landing Page

Strona "docelowa" mająca schemat One Page. Użytkownik trafia na nią aby wykonać jakąś akcję a jej zawartość zachęca do działania.

Portfolio

Strona przeznaczona do prezentacji twórczości jej właściciela, zwykle dotyczy to grafików, fotografów oraz webdesignerów.

Blog

Pozwala na publikowanie treści na dowolny temat, zawiera głównie posty podzielone na kategorie, dział o mnie oraz sekcję z komentarzami.

Sklep internetowy

Umożliwia sprzedaż produktów lub usług przez Internet. Zawiera typowe elementy dla strony internetowej.

Strony edukacyjne

Strony te są miejscem, gdzie użytkownicy mogą korzystać z kursów online, szkoleń, webinarów edukacyjnych.

W PAKIECIE STRONY INTERNETOWEJ

Co otrzymasz?

 • Podstawowe moduły

  W ramach podstawowych modułów strony internetowej otrzymasz: Galerię zdjęć, sekcję Opinie, mapę Google, Formularz kontaktowy,podłączenie linków do mediów społecznościowych.

 • Wstępna optymalizacja SEO

  Połączenie strony z Google Search Console oraz zoptymalizowanie strony pod najpopularniejsze wyszukiwarki oraz ustawienie na stronie najważniejszych słów kluczowych, SEO dla treści i obrazów.

 • Dostęp do edycji strony

  Intuicyjny panel administratora CMS WordPress - umożliwiający samodzielną edycji treści strony internetowej: zmiana tekstu oraz edycję zdjęć, dodawanie nowego tekstu i obrazów.

 • Analityka na temat ruchu

  Połączenie strony z Google Analytics, dzieki temu poznasz statystyki . odwiedzin strony, które umożliwiają analizę skuteczności strony www, ruchu na stronie co stanowi podstawę skutecznego marketingu.

 • RODO i Polityka prywatności

  Wszystkie tworzone strony posiadają podstronę z Polityką Prywatności oraz Polityką Cookies. Na stronie może zostać umieszczony tekst przygotowany klienta lub standardowy tekst do strony.

 • Instalacja certyfikatu SSL i bezpieczeństwo

  Wdrożenie szyfrowanego połączenia z  certyfikatem SSL Let’s Encrypt oraz zabezpieczenie witryny przed złośliwym oprogramowaniem z zewnątrz, które mogłyby przejąć nad nią kontrolę.

 • Zdjęcia stockowe GRATIS!

  Jeśli nie posiadasz własnych zdjęć do strony, mogę wybrać dla ciebie wysokiej jakości profesjonalne zdjęcia pochodzące z banku zdjęć (stockowe) - do 10 szt.

 • Szybki czas wczytywania witryny

  Zapewniam szybki czas wczytywania strony internetowej, co jest jednym z wielu czynników wpływających na jej skuteczność i wysoką pozycję w wyszukiwarce Google.

 • RWD Responsywna Strona internetowa

  Dostosowanie strony www do telefonów i tabletów. Responsywna strona internetowa będzie zaprojektowana tak, aby jej układ zmieniał się w zależności od rodzaju wybranego urządzenia.

 • Instalacja na serwerze, poczta e-mail

  Instalacja WordPress na serwerze docelowym, instalacja bazy danych, konta FTP, konfiguracja ustawień WordPress, motywu i wtyczek, utworzenie konta pocztowego.

Dlaczego warto?

Nowoczesny wygląd

Twoja strona internetowa będzie zgodna z najnowszymi trendami prosta, czytelna i przejrzysta z intuicyjną nawigacją.

Profesjonalne doradztwo

Na każdym etapie podpowiadam jakie są najlepsze rozwiązania, aby efekt końcowy był zadawalający dla klienta.

Gwarancja satysfakcji

Gwarancja zadowolenia ze zrealizowanego zlecenia oraz przyjaznej współpracy podczas tworzenia strony www.

Opieka i wsparcie

Zapewniam darmowe szkolenie z zakresu obsługi strony i aktualizacji oraz wsparcie techniczne po wdrożeniu strony.

Najczęściej zadawane pytania:

Tak, twoja strona internetowa będzie zawierała Panel CMS WordPress z pomocą którego będziesz mógł wprowadzać aktualizacje do strony, edytować treść na stronie, wgrywać zdjęcia lub zmieniać już istniejące.

Koszt wykonania strony internetowej zależy od jej funkcjonalności, ilości podstron do utworzenia, stopnia skomplikowania i elementów dodatkowych do strony. Sprawdź dostępne pakiety w zakładce Cennik, jeśli potrzebujesz indywidualnej wyceny skontaktuj się ze mną. 

Czas realizacji zależy od wielu czynników, od stopnia jej zawansowania i rozbudowania, ilości podstron do wykonania, dodatkowych elementów do strony. Standardowy czas realizacji strony do 5 podstron to od 7 do 14 dni.

Tak. Przygotowanie tekstów należy do klienta, można je dostarczyć także w trakcie pracy nad stroną. 

Nie. Pracuje nad stroną do uzyskania 100% zadowolenia klienta. 

Tak, ale jeśli jeszcze nie posiadasz domeny i hostingu pomogę ci dobrać taki, który będzie najbardziej optymalny dla twoich potrzeb. 

Tak,  układ strony, kolorystyka, typografia i zdjęcia będą dostosowane do branży, charakteru twojego biznesu i stylistyki, którą wskazałeś w briefie.

Tak, strona będzie posiadała możliwość jej rozbudowy o kolejne moduły, podstrony. W miarę rozwoju biznesu stronę będzie można samodzielnie rozbudować o kolejne elementy. 

ETAPY TWORZENIA STRONY WWW

Jak przebiega współpraca?

1
Brief

Projektowanie rozpoczyna się od Briefu, poznania potrzeb klienta i oczekiwań, analizy konkurencji oraz grupy docelowej marki.

2
Projekt strony

Na podstawie zebranych informacji powstaje szkic strony, a następnie projekt strony ze schematem budowy nawigacji, kolorystyką.

3
Akceptacja projektu

Strona uzupełniania jest treścią, ikonami, zdjęciami, testowana jest pod względem szybkości i wydajności.

4
Konfiguracja strony

Strona jest uruchamiana na serwerze klienta, zgłaszana jest do wyszukiwarek, optymalizowana pod względem SEO.

Skontaktuj się ze mną

Masz pytania? Potrzebujesz dodatkowych informacji lub indywidualnej wyceny twojego projektu? Interesuje cię stała współpraca w zakresie projektowania graficznego? Skontaktuj się ze mną, chętnie odpowiem na Twoje pytania.